Fināls
1 64 Vladimirs Kurčevskijs - Elīna Ozoliņa
Vecrīga (Rīga)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X   X X X X   X
7
X X X X   X X X X
8
X X X X X X X   X
8
X X X X X X   X X
8
X X X X X X X X X
9 40 7 A 1 (2)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X   X X X X   X X
7
X X X X   X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X   X X   X X X X
7 40 3-4
1/4 fināls
X X   X X X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 44 1
Pusfināls
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X   X X X X X X
8
  X X X   X X X X
7
  X X X X X X X X
8 41 2
Fināls
5 2 3 2 2 1 1 2 1
1
5 1 3 3 5 1 2 1 3
2
5 2 4 3 2 2 3 1 1
2
5 1 4 1 2 1 1 1 2
1
4 2 4 2 1 2 1 1 2
1 7 1
2 51 Roman Kovgan - Marina Sergeeva
Russia (RU)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X  
8
X   X X X X X X X
8
X X X X X X X X X
9 43 1-3 - 1 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X   X X X X X   X
7
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X   X
8 39 5-8
1/4 fināls
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X   X
8
X X   X X X X   X
7
X X X X X X X   X
8 39 2
Pusfināls
X X X X X X X X X
9
X X   X X X X X X
8
X X   X X X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X   X X X X X X
8 42 1
Fināls
1 1 1 4 4 2 3 3 2
2
3 2 2 4 2 2 4 5 1
1
2 1 1 1 4 1 4 5 2
1
2 2 1 3 4 2 4 6 1
2
1 1 2 3 4 1 4 4 1
2 8 2
3 45 Nikita Brovko - Natalia Kalashnik
Russia (RU)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X     X   X
6
X X X X X   X   X
7
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X   X    
6 37 12-13 - 2 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X    
7
X X X X X X X X X
9 43 1
1/4 fināls
X X   X X X X    
6
X X   X X   X   X
6
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X   X
8
X X   X X   X   X
6 34 4
Pusfināls
X X X X X   X   X
7
X X X X X       X
6
X X X X X   X   X
7
X X   X X X X   X
7
X X   X X   X   X
6 33 3
Fināls
2 5 5 1 1 7 2 7 3
3
2 6 6 1 1 8 1 7 4
3
1 4 6 2 1 8 2 7 3
3
1 4 6 2 1 8 3 7 3
3
2 5 6 1 2 8 2 8 3
3 15 3
4 3 Andrea De Angelis - Virginia Nocella
Italy (IT)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X   X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X    
7
X X X X X X X X X
9 42 4-5 - 3 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X X X X X   X
8
  X X X X X X   X
7
X X X X   X X    
6
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 39 5-8
1/4 fināls
X X X X X X X   X
8
X X X X   X X    
6
X X X X X X     X
7
X X X X   X X   X
7
X X X X X X   X  
7 35 3
Pusfināls
X   X X X X     X
6
X   X X X        
4
X   X X   X      
4
X   X X X X X    
6
X   X X   X      
4 24 4
Fināls
3 7 2 3 6 3 7 6 8
5
1 8 1 2 6 4 5 6 6
4
3 8 2 5 6 3 5 6 5
4
3 7 2 4 6 5 5 5 6
4
3 7 1 5 7 3 6 6 5
4 21 4
5 6 Anton Skuratov - Anna Seltenreich
Germany (DE)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
  X X X   X     X
5
X X X X X X X    
7
X X X X X X   X X
8
X   X X X X     X
6
X     X X X X   X
6 32 24-27 - 4 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X   X X X X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X   X X X X X X X
8
X X   X X X X X X
8
X   X X X X X   X
7 40 3-4
1/4 fināls
X X   X X X X    
6
  X       X X   X
4
X X       X X X X
6
X X X     X X   X
6
X X     X X X X  
6 28 8-9
Pusfināls
X         X X   X
4
X         X X   X
4
X         X X   X
4
X           X   X
3
X         X X   X
4 19 6-8
Fināls
4 6 8 6 8 5 4 5 4
4
4 4 8 7 7 5 3 8 2
5
4 6 8 8 8 4 1 8 4
6
4 8 8 6 8 3 2 8 4
6
5 6 8 6 8 4 3 7 4
6 27 5
6 56 Simon Božek - Michaela Riedlova
Czech Republic (CZ)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X X    
7
X X X X X X X    
7
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X    
7
X X X X X X X X X
9 38 9-11 - 5 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X   X X   X    
5
X X X X X X X X  
8
X X     X X X   X
6
X X X X X X X X X
9
  X   X X   X X X
6 34 14-15
1/4 fināls
  X     X     X  
3
  X X   X     X  
4
X X X   X X X X X
8
  X X X X   X X  
6
X X X   X   X X X
7 28 8-9
Pusfināls
  X     X     X  
3
  X     X     X  
3
  X     X X   X X
5
  X     X     X X
4
  X X   X     X  
4 19 6-8
Fināls
6 3 7 7 3 8 8 4 5
8
6 3 7 6 3 6 8 4 5
6
6 3 7 6 3 6 7 4 6
5
6 3 7 7 3 7 8 4 5
7
6 3 7 7 3 6 7 3 7
7 33 6
7 63 Vasilii Poplavichii - Oxana Lavrinenco
Moldavia (MD)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
    X X X        
3
X X X   X   X X  
6
X     X X   X X X
6
X X X   X X   X X
7
X X X X X X   X X
8 30 28-29 - 6 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X   X X   X X X
7
X X X X X X   X X
8
X X X X X X     X
7
X X X X X   X X X
8
X X X X X X     X
7 37 9-11
1/4 fināls
  X   X X X X    
5
  X X X   X   X X
6
  X X X   X X    
5
  X   X X X X X X
7
  X X X   X X X  
6 29 7
Pusfināls
              X  
1
    X X   X   X  
4
    X X   X X X  
5
    X X X X   X  
5
    X X   X   X  
4 19 6-8
Fināls
7 8 6 5 7 4 5 1 7
7
8 7 5 5 8 3 6 2 7
7
8 7 5 4 7 5 6 2 8
7
8 6 5 5 7 4 7 2 8
8
8 8 5 4 6 5 5 2 8
5 34 7
8 53 Simone Vertuccio - Natalia Glosikova
Slovakia (SK)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X   X X X X X
8
X X X   X X     X
6
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
  X X X X X X   X
7 39 8 - 7 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X X X X   X X
8
X X X X X   X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X   X X     X
6
X X X X X X X   X
8 39 5-8
1/4 fināls
X X X   X     X  
5
X X X   X     X X
6
  X X   X X   X X
6
X X X   X X   X  
6
  X X   X     X  
4 27 10
Pusfināls
  X X   X        
3
  X X   X   X X  
5
  X X   X     X  
4
  X X   X   X X  
5
  X X   X     X X
5 22 5
Fināls
8 4 4 8 5 6 6 8 6
6
7 5 4 8 4 7 7 3 8
8
7 5 3 7 5 7 8 3 7
8
7 5 3 8 5 6 6 3 7
5
7 4 3 8 5 7 8 5 6
8 35 8
Pusfināls
9 46 Tomas Marek - Martina Markova
Czech Republic (CZ)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X X X X
9
X X X X X     X X
7
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X  
8
X X X X X X X X X
9 42 4-5 - 8 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X X X   X X X
8
X X X   X X   X X
7
X X X X X     X X
7
X X X X X X   X X
8
X X X X X     X X
7 37 9-11
1/4 fināls
  X X X X     X  
5
  X   X X X   X  
5
  X X X X     X  
5
  X   X X     X  
4
  X   X X     X  
4 23 11
Pusfināls
  X       X   X  
3
  X           X  
2
X X X   X     X  
5
X X       X   X  
4
X X         X X  
4 18 9
10-11 41 Mārtiņš Vargulis - Anastasija Jerjomina
Vecrīga (Rīga)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X   X   X X X   X
6
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X   X X X
8 41 6 A 2 (2)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X   X X X   X X X
7
X   X X X   X X X
7
X X X X X X X   X
8
X   X X   X X X X
7
X   X X X   X   X
6 35 13
1/4 fināls
X   X X   X X   X
6
X   X X X   X X X
7
X   X X   X X   X
6
X   X X X   X X X
7
X   X X   X X   X
6 32 5
Pusfināls
    X       X   X
3
    X       X   X
3
    X           X
2
X   X           X
3
X   X           X
3 14 10-11
10-11 38 Mark Dyu - Elijah Piker
USA (US)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X   X  
7
X X X X X   X X  
7
X X X X X   X   X
7
X X X X X   X   X
7
X X X X   X X   X
7 35 16-19 - 9 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X X X   X   X
7
X X X X X X X X X
9
X X   X   X   X X
6
X X X X X X X    
7
X   X X X X X X X
8 37 9-11
1/4 fināls
X   X X X   X X  
6
X X X X X X X X  
8
X X   X          
3
X X X X   X     X
6
X   X X X X X X X
8 31 6
Pusfināls
X     X     X    
3
X     X   X X   X
5
      X     X    
2
      X          
1
      X X   X    
3 14 10-11
12 28 Khamit Bekezhanov - Natalya Menshikova
Kazachstan (KZ)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X   X   X X X X
7
X X X X   X X X X
8
  X X X   X X X X
7
X X X X   X X X X
8
X X X X X X X    
7 37 12-13 - 10 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
  X X X X X X X X
8
X X X X X X X X  
8
X   X X X X X X X
8
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X X X
9 41 2
1/4 fināls
  X   X       X X
4
X   X X   X   X X
6
X     X   X   X X
5
X     X         X
3
  X   X       X X
4 22 12
Pusfināls
      X   X   X  
3
          X      
1
                 
0
                 
0
          X      
1 5 12
1/4 fināls
13-16 39 Mark Popkov - Svetlana Guggenbuhl
Switzerland (CH)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X   X   X X X
7
X X X   X X X   X
7
X X X X X   X   X
7
X   X X X X X X X
8
X X X   X   X X X
7 36 14-15 - 11-14 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X   X   X X X
7
X X X   X X X X  
7
X X X   X X X X X
8
    X   X   X X X
5
X X X   X   X X X
7 34 14-15
1/4 fināls
X   X            
2
X   X   X   X   X
5
  X X   X   X   X
5
  X X       X X  
4
X X X   X        
4 20 13-16
13-16 27 Juri Troshenko - Klaudia Ketonen
Finland (FI)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X X   X
8
X   X     X X   X
5
X X X X X X X X  
8
X X X   X X X    
6
X X X X X   X   X
7 34 20 - 11-14 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X   X            
2
X       X X X   X
5
X X X   X X X    
6
X   X   X X X    
5
X       X   X    
3 21 25
1/4 fināls
X   X       X X X
5
X   X       X    
3
X   X   X X X    
5
X   X       X X  
4
X           X   X
3 20 13-16
13-16 7 Artiom Gorbatchov - Daria Zubova
Sigma (Minska)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X   X   X X
7
X X   X   X     X
5
X X   X X X X X X
8
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X    
7 35 16-19 - 11-14 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X X   X X X X
8
X X X X X   X X X
8
X X     X X X X X
7
X X X X   X X X X
8
X X X X   X X X X
8 39 5-8
1/4 fināls
    X     X   X X
4
X X       X X X X
6
X X         X X  
4
X X             X
3
X   X       X    
3 20 13-16
13-16 24 Guillem Pasculal - Kristina Suarez
Spain (ES)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X   X X
8
X X X X X X X X X
9 43 1-3 - 11-14 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X   X X     X
6
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X  
8
X X   X X X X X  
7
X X X X   X X    
6 36 12
1/4 fināls
X X X     X X    
5
X       X X      
3
X       X X X    
4
X   X     X X X  
5
X         X X    
3 20 13-16
17 62 Umberto Gaudino - Sara Bonifacio
Italy (IT)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X   X X X X X
8
X   X   X X X   X
6
X X X   X X X X X
8
X X X   X X X   X
7
X   X   X X X X X
7 36 14-15 - 15 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X   X X     X
6
  X X   X     X X
5
X   X   X X     X
5
X X X   X X     X
6
X   X   X X     X
5 27 21-22
1/4 fināls
    X   X X     X
4
    X   X X     X
4
    X   X       X
3
    X   X       X
3
  X X   X X     X
5 19 17
18 15 Dominykas Daukšas - Olga Nikolajeva
Lithuania (LT)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X     X     X  
4
X   X X X X X    
6
X X   X X X X X X
8
X X   X X   X X X
7
X   X X X X X   X
7 32 24-27 - 16 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X   X   X X X X
7
X X   X   X X   X
6
X     X   X X X X
6
X     X   X X X X
6
X X   X X X   X X
7 32 16-17
1/4 fināls
X     X     X X X
5
      X     X X  
3
      X       X  
2
          X   X X
3
      X     X X X
4 17 18
19 55 Steven Rogers - Julia Nikitenko
Australia (AU)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X   X    
6
X X X X   X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X   X
8
X   X X   X X X X
7 38 9-11 - 17 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X   X   X   X X
6
X X X X X X X   X
8
  X X X   X X   X
6
X X X X     X   X
6
X   X X   X X    
5 31 18
1/4 fināls
  X X X     X X X
6
    X X          
2
    X X         X
3
  X   X   X      
3
      X   X      
2 16 19
20-21 57 Tapani Savikurki - Taina Savikurki
Finland (FI)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X       X X
6
X X X X     X X X
7
X     X X X X   X
6
X X X X X   X X X
8
X X X X X X X X  
8 35 16-19 - 18-19 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X X   X X X  
7
X X X X          
4
X X   X     X   X
5
X X X X   X X    
6
X X   X   X     X
5 27 21-22
1/4 fināls
X                
1
X     X          
2
X     X     X X X
5
X   X X       X  
4
X   X X          
3 15 20-21
20-21 43 Mitja Huter - Tamara Sommer
Switzerland (CH)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
  X   X     X X X
5
X   X X     X X  
5
X   X X X X X    
6
X X   X   X X X  
6
X           X X  
3 25 39 - 18-19 (60)
Cerību kārta
X X X X X   X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X   X X X
8
X X X X   X X X X
8
X X X X X   X X X
8 41 39
1/8 fināls
  X X     X X    
4
  X X     X X   X
5
  X X       X X X
5
  X X       X    
3
  X X       X X X
5 22 24
1/4 fināls
  X           X X
3
  X       X X   X
4
  X           X  
2
          X X    
2
  X X         X X
4 15 20-21
22-23 13 Dennik D. Ringgaard - Mia Nielsen
Denmark (DK)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X   X X X X X   X
7 43 1-3 - 20-21 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
    X X X X   X  
5
    X X X X X X  
6
  X X X X X X X  
7
    X X X X X X  
6
    X X X X X X  
6 30 19
1/4 fināls
      X   X X    
3
      X     X X  
3
      X     X    
2
      X X   X    
3
      X   X X    
3 14 22-23
22-23 17 Dumitru Pascu - Marica Marica
Romania (RO)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X   X X     X
6
  X     X X   X X
5
X       X X     X
4
X       X X     X
4
X X   X X X   X X
7 26 32-38 - 20-21 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X X   X X     X
6
X   X   X X   X X
6
X   X   X     X X
5
X   X   X     X X
5
X   X   X X X X X
7 29 20
1/4 fināls
    X   X     X X
4
        X     X  
2
        X     X  
2
        X     X  
2
        X X   X X
4 14 22-23
24 47 Oleksandr Kravchuk - Anzhelika Kumar
India ()
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X   X X X X   X X
7
  X X X X X X X X
8
X   X X X X X X  
7
X X   X X X X X X
8
X X X X X X X   X
8 38 9-11 - 22 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
  X   X   X X    
4
X X   X X X X X X
8
X X   X   X X X  
6
X X   X X X   X X
7
X X X   X X X X  
7 32 16-17
1/4 fināls
        X X      
2
  X       X      
2
        X X   X  
3
        X X   X  
3
        X X      
2 12 24
25 19 Jevgenij Kazaku - Svetlana Vischinskaya
Moldavia (MD)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
  X X X X X   X X
7
  X X X   X   X X
6
  X X X   X      
4
  X   X X X X X X
7
X X X X   X X X X
8 32 24-27 - 23 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
  X   X X   X   X
5
  X   X X     X X
5
      X     X    
2
X X   X X   X   X
6
X X   X       X X
5 23 23
1/4 fināls
          X   X X
3
        X     X X
3
              X  
1
        X       X
2
              X X
2 11 25
1/8 fināls
26-28 32 Lauri Kriisa - Terje Piho
Teemant (Tartu)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X   X     X X X X
6
X   X X   X X X X
7
X X X   X X X X X
8
X X X   X   X X X
7
  X X       X X X
5 33 21-23 - 24-26 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X       X   X X
5
X       X     X  
3
X       X     X X
4
X       X     X X
4
X       X     X X
4 20 26-28
26-28 5 Anton Dyachkov - Galina Pyekha
Ukraine (UA)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X   X X X  
7
X X X X X   X X  
7
X   X X X   X X  
6
X   X X X X X X  
7
  X X X   X X X  
6 33 21-23 - 24-26 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
      X   X X X  
4
            X X  
2
    X X X   X X  
5
    X X     X X  
4
    X X X   X X  
5 20 26-28
26-28 36 Luka Narat - Jasmina Vesel
Slovenia (SI)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X      
6
X   X X X X   X X
7
X X X X X X X    
7
X   X       X    
3
X   X       X    
3 26 32-38 - 24-26 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X   X   X X X    
5
X X       X X    
4
  X X       X    
3
    X     X X X  
4
  X X     X   X  
4 20 26-28
29-30 30 Kyle Taylor - Jourdan Stone
England (GB)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X     X X X  
6
X X X     X X X X
7
X   X X X   X X  
6
X X X X X X X X X
9
X X     X     X X
5 33 21-23 - 27-28 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
    X   X       X
3
      X     X X X
4
  X   X         X
3
        X X   X X
4
  X           X X
3 17 29-30
29-30 4 Andrei Kazalouski - Katsyarina Bychkouskaya
Belorus (BY)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X X X X
9
X X       X X X X
6
X   X            
2
X X X   X     X X
6
X X     X     X  
4 27 30-31 - 27-28 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
      X       X  
2
      X     X X  
3
      X X     X X
4
    X X X X   X X
6
  X           X  
2 17 29-30
31-33 52 Sergei Vladimirov - Emma Leena Koger
Estonia (EE)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X       X   X    
3
X       X   X X X
5
X   X X       X X
5
  X X X     X   X
5
X X   X X       X
5 23 40-42 - 29-31 (60)
Cerību kārta
X     X X       X
4
X   X X X   X   X
6
X   X X X     X X
6
X X X X X   X X X
8
X     X X X X X X
7 31 43
1/8 fināls
  X X X       X X
5
    X X X       X
4
      X         X
2
      X     X   X
3
      X     X    
2 16 31-33
31-33 37 Lukas Van Der Fecht - Korinna Krump
Austria (AT)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
  X   X X X   X X
6
  X   X X X X    
5
  X X X   X   X  
5
  X   X   X   X X
5
  X   X   X   X X
5 26 32-38 - 29-31 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
  X   X   X   X  
4
  X     X X     X
4
        X X   X  
3
  X   X   X     X
4
          X      
1 16 31-33
31-33 1 Akhmet Kalmatayev - Ayim Abi
Kazachstan (KZ)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X   X X X   X X X
7
      X   X   X X
4
  X X X   X X X  
6
    X X     X X  
4
  X   X     X X X
5 26 32-38 - 29-31 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
      X X   X X X
5
            X X  
2
    X       X X  
3
    X   X   X X  
4
  X           X  
2 16 31-33
34 16 Dragan Filimonovic - Bojana Mitrovic
Serbia And Montenegro ()
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X     X   X
6
X X X X X X X X  
8
X X   X X X X   X
7
X X X X X X      
6
X   X X X X X X X
8 35 16-19 - 32 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X                
1
  X   X          
2
X X   X       X  
4
X X   X          
3
X X     X X X    
5 15 34
35-36 11 Damian Pawlowski - Marika Ostrowska
Poland (PL)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X X X X
9
X X X X   X     X
6
X X X            
3
X     X   X X X  
5
X X X X X X X    
7 30 28-29 - 33-34 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
  X       X   X  
3
      X       X  
2
      X X X X X  
5
      X       X  
2
      X   X      
2 14 35-36
35-36 26 Jonathan Komang - Sonderbek - Henriete Elsberg
Denmark (DK)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X   X X     X X X
6
  X X X   X X X X
7
  X X         X X
4
          X X   X
3
  X X X X X     X
6 26 32-38 - 33-34 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X X     X       X
4
X               X
2
                X
1
X       X       X
3
      X X X     X
4 14 35-36
37-38 54 Steven Grinbergs - Rachelle Plaas
Australia (AU)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
  X X   X X X    
5
  X     X     X X
4
  X     X     X  
3
X X X   X X X X X
8
X X X   X X   X  
6 26 32-38 - 35-36 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
            X    
1
X X       X      
3
  X     X X      
3
              X  
1
X     X X X   X  
5 13 37-38
37-38 2 Klemen Prašnikar - Urška Vodičar
Slovenia (SI)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X X X X X X X    
7
X   X X X X X X  
7
X   X         X  
3
X X     X X     X
5
X     X X X   X  
5 27 30-31 - 35-36 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
        X X X    
3
          X      
1
        X        
1
        X X   X  
3
    X   X   X X X
5 13 37-38
39-41 14 Dominik Kittelberger - Jacqueline Cavusoglu
Germany (DE)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X       X X X X X
6
X X     X X X X X
7
X       X   X   X
4
X   X   X X X X X
7
X   X X X X X X X
8 32 24-27 - 37-39 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
X           X    
2
X                
1
X X       X X X  
5
              X  
1
  X       X X    
3 12 39-41
39-41 49 Robert Miller - Malgorzata Ciezskowska
Poland (PL)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
      X X   X X X
5
    X X X   X X X
6
    X X X X   X X
6
    X X   X      
3
    X X X X   X X
6 26 32-38 - 37-39 (60)
Cerību kārta
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 0
1/8 fināls
      X X     X  
3
    X X          
2
    X   X       X
3
                 
0
    X X     X X  
4 12 39-41
39-41 12 Darren Hammond - Simone Strybos
South Africa (ZA)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X     X     X X  
4
X   X X          
3
  X X            
2
X   X X X   X    
5
X   X   X   X X  
5 19 47 - 37-39 (60)
Cerību kārta
X   X X          
3
X X X X X   X X X
8
X X X   X   X X X
7
X X X X X     X X
7
X X X X X   X X X
8 33 40-41
1/8 fināls
    X         X  
2
    X            
1
    X         X  
2
  X X           X
3
  X X         X X
4 12 39-41
42 20 Evaldas Sodeika - Viktorija Kunauskaitė
Lithuania (LT)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
  X   X X   X    
4
  X   X X X   X X
6
  X       X   X X
4
  X   X   X   X  
4
X         X   X  
3 21 44-45 - 40 (60)
Cerību kārta
X   X X X X X X X
8
X X X X X X   X X
8
X X   X     X    
4
X     X X X X X X
7
X   X X X X X    
6 33 40-41
1/8 fināls
        X X   X  
3
    X   X        
2
    X            
1
  X       X      
2
  X              
1 9 42
43-44 48 Oleksiy Gashpar - Anastasia Melnik
Ukraine (UA)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
  X     X        
2
  X     X X   X X
5
          X   X X
3
  X     X X      
3
    X     X   X X
4 17 48-49 - 41-42 (60)
Cerību kārta
  X       X X X X
5
  X     X X X X X
6
X         X X X X
5
X X     X X X X X
7
        X X X   X
4 27 44-45
1/8 fināls
            X   X
2
          X X   X
3
                 
0
            X    
1
                 
0 6 43-44
43-44 50 Roger Romero - Anna Mateu
Spain (ES)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
    X X X X X X X
7
    X   X X X    
4
      X   X      
2
  X   X     X    
3
  X X X   X X X X
7 23 40-42 - 41-42 (60)
Cerību kārta
  X X X X X X X X
8
    X X X     X X
5
    X X X X X   X
6
      X X X X X X
6
  X   X X X X X X
7 32 42
1/8 fināls
  X       X X    
3
          X      
1
    X     X      
2
                 
0
                 
0 6 43-44
45-46 44 Ng Wey Keen - Edna Lee
Singapore ()
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X     X   X   X  
4
    X X X X X X X
7
      X X   X X X
5
    X X     X X  
4
      X     X X  
3 23 40-42 - 43-44 (60)
Cerību kārta
X X   X   X X X  
6
X   X       X X  
4
X   X     X   X  
4
  X X       X X  
4
  X         X X  
3 21 48-49
1/8 fināls
    X         X  
2
              X  
1
                 
0
              X  
1
                 
0 4 45-46
45-46 22 Florian Wanagas - Laura Meisterman
France (FR)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
    X   X X   X  
4
        X X X   X
4
X X     X       X
4
  X   X     X X X
5
  X         X X  
3 20 46 - 43-44 (60)
Cerību kārta
  X     X X     X
4
      X     X   X
3
  X X X X X X   X
7
            X X X
3
    X     X X X X
5 22 47
1/8 fināls
    X            
1
                 
0
  X              
1
  X              
1
  X              
1 4 45-46
47 58 Thomas Lo - Serena Dao
Canada (CA)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
        X        
1
X                
1
              X  
1
                 
0
    X   X X     X
4 7 55-56 - 45 (60)
Cerību kārta
X   X   X   X    
4
X   X   X X X   X
6
    X     X   X  
3
    X     X X    
3
X   X   X X X    
5 21 48-49
1/8 fināls
                 
0
                 
0
              X  
1
  X              
1
        X        
1 3 47
48 42 Michael Groberman - Alice Basin
USA (US)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
X       X   X   X
4
X X     X     X  
4
X X     X       X
4
X           X X X
4
X       X   X X X
5 21 44-45 - 46 (60)
Cerību kārta
X       X   X   X
4
X     X X        
3
X X   X X     X  
5
X X   X X       X
5
X X X X X       X
6 23 46
1/8 fināls
                 
0
                 
0
X     X          
2
                 
0
                 
0 2 48
49 9 Ceaghan Mark Goliath - Melissa Swartz
South Africa (ZA)
S Ch R Pd J Kopā Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/16 fināls
      X X X X   X
5
X     X X   X    
4
  X X X X