Final
1 58 Nikolai Voronovich - Maria Nikolishina
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 1 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X   X X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X  
10
X X   X X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X   X X X X X X X X
10 51 4-5
1/4 final
X X   X X X X X X X X
10
X X   X X X X X X X  
9
  X X X X X X X X X  
9
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X X X X X X  
10 48 3
Semifinal
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X X X X X X  
10
  X X X X X X X X X  
9
  X X X X X X X X X X
10
  X X X X X X X X X  
9 48 2
Final
5 6 5 1 1 2 1 1 1 1 4
1
3 5 5 1 1 2 1 1 2 1 5
1
2 3 5 1 1 2 1 2 1 1 5
1
1 4 4 1 1 2 1 1 2 1 5
1
2 6 5 1 1 2 1 2 2 1 4
1 5 1
2 25 Evgeny Imrekov - Elizaveta Divak
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11 55 5 - 2 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11 55 1
1/4 final
X X X X X X X X X X X
11
X   X X X X   X X X X
9
  X X X X X X X X X X
10
X   X X X X X X X X X
10
X X X X X X   X X X X
10 50 2
Semifinal
    X X X X X X X X X
9
X   X X X X X X X X X
10
    X X   X X X X X X
8
X   X   X X X X X X X
9
    X   X X X X X X X
8 44 3
Final
6 3 1 4 2 1 2 2 2 3 2
2
6 4 1 5 3 1 3 3 1 3 3
3
5 5 2 4 2 1 3 1 2 3 1
2
5 6 1 2 2 1 3 2 1 3 1
2
5 4 1 5 2 1 3 1 1 3 1
2 11 2
3 43 Jevgēņijs Suvorovs - Ņina Bezzubova
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 S 1 (11)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X   X   X X X X X X X
9 53 2-3
1/4 final
X X X X X X X X X X X
11
X X   X X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X X X X X X X
11
X X   X X X X X X X X
10 52 1
Semifinal
X X X X X X   X X X X
10
X X X X X X   X X X X
10
X X X X X X   X X X X
10
X X X X X X   X X X X
10
X X X X X X   X X X X
10 50 1
Final
2 2 3 2 3 3 6 3 3 2 3
3
1 2 4 2 2 3 6 2 3 2 2
2
3 2 3 2 3 3 6 3 3 2 3
3
3 1 3 5 3 3 5 3 3 2 2
3
1 1 3 2 3 3 6 3 3 2 2
3 14 3
4 33 Grigory Boldyrev - Karin Rooba
Estonia (EE)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X   X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11 54 6 - 3 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X   X X X
10
X X X X X X X   X X X
10
X X   X X X X   X X X
9
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X   X X  
9 49 6-7
1/4 final
X X X X X X X   X   X
9
X X X X X X X   X X  
9
X X X X X X X   X X X
10
X X X X X X X   X   X
9
X X X X X X X   X X X
10 47 4
Semifinal
X X X X X X X   X    
8
  X   X X   X   X    
5
X X X X X X X   X   X
9
X X X X   X X X X X X
10
X X X X X X X   X    
8 40 4
Final
1 1 2 3 4 4 3 5 4 6 5
4
2 1 3 3 4 4 2 5 5 6 6
4
1 1 1 3 4 4 4 6 5 6 6
4
2 2 2 3 4 4 2 5 5 6 6
4
3 2 2 4 5 4 4 5 5 5 6
4 20 4
5 19 Cristoph Kies - Blanca Ribas Turon
Germany (DE)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X X   X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X X X X X X X
11 53 7-8 - 4 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X   X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X   X
10 53 2-3
1/4 final
X   X X   X   X X   X
7
X X X X   X   X X X X
9
X X X X     X X X   X
8
X X X X X X X X X X X
11
X X X X   X X X X    
8 43 6
Semifinal
X X X X   X   X X   X
8
X   X X X X   X X   X
8
X X   X     X X X   X
7
X X X X X X     X    
7
X X X X   X   X X   X
8 38 5
Final
3 4 4 5 5 5 5 4 5 4 6
5
4 6 2 4 6 5 5 4 4 5 4
5
4 6 4 5 6 6 5 4 4 5 4
5
4 5 5 4 6 5 6 4 4 5 4
5
4 5 4 3 6 6 5 4 4 6 5
5 25 5
6 27 Filipp Brykof - Daria Glukhova
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X X X X   X X X X
9
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X   X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11 52 9-10 - 5 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X   X X X X X X X X
10
X   X X X X   X X X X
9
X   X X X X   X X   X
8
X X X X X X   X X   X
9
X X X X X X X   X X X
10 46 13
1/4 final
    X X   X X   X    
5
      X X X X   X   X
6
X     X   X X   X X  
6
  X X   X X     X   X
6
X     X X X X   X   X
7 30 10
Semifinal
  X   X   X X     X X
6
X X             X X X
5
X X     X   X        
4
  X   X   X X       X
5
  X   X X X X   X X X
8 28 6
Final
4 5 6 6 6 6 4 6 6 5 1
6
5 3 6 6 5 6 4 6 6 4 1
6
6 4 6 6 5 5 2 5 6 4 2
6
6 3 6 6 5 6 4 6 6 4 3
6
6 3 6 6 4 5 2 6 6 4 3
6 30 6
Semifinal
7 55 Mikko Kaasalainen - Adriann Fitori
Finland (FI)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 6 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X   X X X X X X X
10
X X X   X X X X X X X
10
X X X   X X X X X X  
9
X X X   X X X X X X X
10
X X X   X X X X X X  
9 48 8-10
1/4 final
X X X   X X X X   X  
8
X X X   X X X X X X  
9
X X X   X X X X X X X
10
X X X   X   X X X X  
8
X X X   X X X X X X  
9 44 5
Semifinal
X X X   X   X X      
6
  X X     X X X      
5
X X X   X     X   X  
6
X X X             X  
4
  X X         X      
3 24 7
8-9 53 Marek Swetik - Renata Dohnanska
Czech Republic (CZ)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 7-8 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X   X X X X X
10
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X X X X X X X
11
X X   X X X X X   X X
9
X X X X X X X X X X X
11 51 4-5
1/4 final
X   X   X X X   X X X
8
X X       X X X X   X
7
  X     X   X X X X X
7
  X         X X X    
4
X     X X X X X X    
7 33 9
Semifinal
X           X       X
3
  X X       X        
3
            X   X X X
4
      X     X   X    
3
X       X   X        
3 16 8-9
8-9 89 Robert Kochanek - Anna Stepunina
Poland (PL)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X  
10
X X   X X X X X X   X
9 50 12-13 - 7-8 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X X X X  
10
X   X X X X X X X X  
9
  X X X X X X X X X X
10
X X   X X X X X X X  
9
X   X X X X X X X X X
10 48 8-10
1/4 final
    X X X X X X X    
7
X     X X X X X X X  
8
      X X X X X X    
6
      X X X X X X X  
7
      X X X X X X   X
7 35 7
Semifinal
        X     X X    
3
            X X      
2
    X X X X   X      
5
        X   X X      
3
      X     X X      
3 16 8-9
10 2 Aleksejs Simakins - Viktorija Puhovika
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X         X   X X X X
6
X X   X X X   X X X X
9
X X X X X X X X X X X
11
X X   X X X X X X X X
10
X X X X X X   X X X X
10 46 18 S 2 (11)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X X X X   X X X X
8
X X X X X X X   X X X
10
X X X X   X X X X X X
10
  X X X X X X   X X X
9
X X X X X X X X X X X
11 48 8-10
1/4 final
  X       X     X X X
5
X X X     X X X X X X
9
X   X     X X   X X X
7
X         X     X X X
5
X X X X   X     X X X
8 34 8
Semifinal
                  X X
2
X       X X       X X
5
X         X       X X
4
X                    
1
X                 X X
3 15 10
11 31 Gian Luca Rametta - Julia Goloborodko
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X X X X X X X
11
X   X X X     X X X X
8
X   X X X X     X X X
8
X X X   X X   X X X X
9
X   X   X X X   X X X
8 44 20 S 3 (11)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X   X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X     X X X X X X X X
9
X X   X X X   X X X X
9
X X   X X X X X X X X
10 49 6-7
1/4 final
X       X     X X X X
6
X   X       X     X  
4
X           X X   X X
5
X           X X   X X
5
X       X       X X X
5 25 12
Semifinal
                  X  
1
      X           X X
3
                     
0
        X         X X
3
                  X X
2 9 11
12 92 Konstanty Kolesinski - Ksenia Bobrovskaya
Poland (PL)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X X X X X X X X
10
X X   X X   X X X   X
8
X X   X X X X X X    
8
  X   X X X X X X X  
8
X X   X   X X X X X  
8 42 22-23 - 9 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X   X X   X X X X  
8
  X   X     X X X    
5
X X   X X   X X X    
7
X X   X X   X X X   X
8
X X X X X   X X X   X
9 37 19
1/4 final
  X X X     X X X    
6
  X         X X      
3
  X   X X     X X    
5
X X X X       X      
5
X X   X X   X X X    
7 26 11
Semifinal
                     
0
                     
0
                     
0
              X      
1
X                    
1 2 12
1/4 final
13 94 Šarūnas Greblikas - Viktorija Horeva
Lithuania (LT)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X X X X X X X X X
9
X X   X X X X X X X  
9
X X X X X X X X X X  
10
X   X X X X X X X X X
10
  X X X X     X X X  
7 45 19 S 4 (11)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X X X X X X X X X  
9
  X X X X X X X X X  
9
  X X X X X X X X X X
10
  X X X X X X X X X  
9
X X X X X X X X X X  
10 47 11-12
1/4 final
  X     X   X X X X  
6
  X     X     X   X  
4
X X     X     X   X  
5
  X     X X   X X X  
6
  X     X         X  
3 24 13
14 62 Radim Pradka - Katerina Kolmanova
Czech Republic (CZ)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X X X X X X X X
10
X X   X X X X X X X X
10
X   X X X X X X X X X
10
X     X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X X X
11 50 12-13 - 10 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X       X X   X X   X
6
X     X X X X X X   X
8
X   X X X X X X X   X
9
X   X X X X X X X X X
10
      X   X   X X   X
5 38 18
1/4 final
X       X X         X
4
      X X       X   X
4
X         X   X     X
4
X     X   X   X X   X
6
    X         X     X
3 21 14
15 5 Alexandr Rebrov - Daria Genzeleva
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X X X X X X X
11
  X X X X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X   X X X
10
X X X X X X X X X X X
11 53 7-8 - 11 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X   X X X   X X X X
9
X X X X   X   X X X  
8
X X   X X X X X X X X
10
X X   X   X X   X   X
7
X X X X X X X X X X X
11 45 14-15
1/4 final
X X         X     X  
4
  X X       X       X
4
X X   X   X X       X
6
  X                  
1
X X         X     X X
5 20 15
16 96 Wladislav Lalafarjan - Mayxa Tochelovich
Germany (DE)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X   X X X X X X
10
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X X X X X X X
11
X   X X X X X X X X  
9
X X X X X X X X X X X
11 51 11 - 12 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X X X X X X X X X X
10
X X   X X X   X   X  
7
  X X X X X X X X X X
10
X X X X X     X     X
7
X X X X X X X X X X X
11 45 14-15
1/4 final
  X X X       X     X
5
  X X X             X
4
  X                 X
2
X X   X   X         X
5
  X X         X      
3 19 16
17 69 Sandris Cīrulis - Kristīne Jaunzeme
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X   X X X X X   X
9
X X X X X X X X X X X
11
  X   X X X X X X X X
9
X X   X X X X X X X X
10
  X X X X   X   X X X
8 47 17 S 5 (11)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X     X X X X X X X
8
  X X X X X X X X X X
10
X X X   X   X X   X X
8
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X X X X X X X
11 47 11-12
1/4 final
X       X   X       X
4
X   X X   X X   X    
6
X   X   X            
3
        X   X       X
3
            X        
1 17 17
18 88 Sergiu Luca - Katarina Vuletic
Germany (DE)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X   X X X X X X
10
X X X X X X X X X X  
10
X X X X X     X X X X
9
X X X X X X   X X X  
9 49 14-16 - 13 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X   X X     X X   X  
6
X   X X     X X   X  
6
X   X X X     X      
5
X     X X X X X   X  
7
    X X X     X   X  
5 29 24-25
1/4 final
    X X       X      
3
      X       X      
2
    X X       X      
3
X   X X       X      
4
    X X       X      
3 15 18
19 83 Vladimirs Kurčevskijs - Ekaterina Selitskaya
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X X   X   X   X X X
7
X X X   X X X   X X X
9
X X X     X X   X X X
8
    X X   X X   X X X
7
X X X X X X X X X X X
11 42 22-23 S 6 (11)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X X     X     X X X
6
  X X   X X   X X X X
8
  X X   X X   X X X X
8
  X         X   X X X
5
  X     X X X X   X X
7 34 20
1/4 final
  X               X  
2
  X               X X
3
  X               X X
3
  X               X X
3
  X       X       X  
3 14 19
20 20 Daniils Kutuzovs - Madara Liepniece
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X X X X X X X X X X
10
  X X X X X X X X X X
10
  X   X X X X X X X X
9
X X X   X X X   X X X
9
X X X X X X X X X X X
11 49 14-16 S 7 (11)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
        X X X X X X X
7
X       X X     X X X
6
X X X   X X     X X X
8
  X           X X X X
5
X X     X   X   X X  
6 32 21
1/4 final
  X               X  
2
        X         X  
2
          X       X  
2
    X   X   X     X  
4
          X       X X
3 13 20
21 64 Rihards Dūša - Agnese Junkure
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X   X X X X X X
10
  X X X X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X   X X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11 52 9-10 S 8 (11)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X X     X
9
  X   X X X X X   X X
8
  X X X X X X X X X X
10
X     X   X X   X X  
6
  X X X X X   X X X X
9 42 16
1/4 final
      X   X       X X
4
      X             X
2
      X              
1
      X           X X
3
    X X              
2 12 21
22-23 23 Dmitry Ivanishin - Anastasia Parshkova
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
      X X X   X   X X
6
X     X X X X X X X X
9
X     X X X X X X   X
8
X   X X X X X X X   X
9
X     X X X X X X X X
9 41 24-25 - 14-15 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X X X X X X X X  
8
    X X X X X X X X X
9
      X X X X X X    
6
X   X X X X   X X   X
8
    X X X X   X X X X
8 39 17
1/4 final
      X X     X      
3
    X   X X   X      
4
      X X X          
3
                     
0
    X                
1 11 22-23
22-23 95 Andrius Skambinas - Beata Skaisgiryte
Lithuania (LT)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X X X X X X X X
10
X   X X X X X X X X X
10
X X X X X X X X X   X
10
X X X X X   X X X X X
10
X X X X X   X X X   X
9 49 14-16 - 14-15 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X       X X X X X   X
7
X X     X X X X X   X
8
    X     X X   X    
4
        X   X X X    
4
        X X X X X   X
6 29 24-25
1/4 final
                     
0
    X   X            
2
    X   X            
2
    X   X   X        
3
        X   X X     X
4 11 22-23
24 54 Markku Hyvarinen - Disa Kortelainen
Finland (FI)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X         X   X
6
X X   X X   X   X   X
7
X X X X X   X   X X X
9
X X X X X X     X   X
8
X X X X X       X X X
8 38 29 - 16 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X     X     X  
6
X X X X             X
5
X X   X       X   X X
6
X X   X       X X X X
7
X X   X     X     X X
6 30 23
1/4 final
X                    
1
X                   X
2
X   X               X
3
                     
0
    X             X X
3 9 24
25 75 Stefan Heinrich - Manuela - Agata Bryuchzy
Germany (DE)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X X X X     X X X  
7
      X X X     X X X
6
X X X X X   X X X   X
9
  X   X X X X X X   X
8
      X X X X   X   X
6 36 31 - 17 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X X   X     X X  
5
    X X   X   X X X  
6
X   X X X X   X   X X
8
    X X   X       X X
5
    X X   X   X X X X
7 31 22
1/4 final
    X                
1
    X                
1
    X                
1
    X X   X          
3
                     
0 6 25
1/8 final
26 38 Ivan Anichkin - Anastasia Tarlykova
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X   X X X X X X X X
9
  X   X X X X X X X  
8
X X   X   X X X X X  
8
  X   X   X   X X X  
6
  X   X   X   X X X  
6 37 30 - 18 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X     X   X     X X  
5
      X X       X X  
4
X     X         X X  
4
    X X X X     X X  
6
X     X   X   X X X  
6 25 26
27-28 47 Maarek Varres - Valeria Milova
Estonia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X   X     X   X
7
  X   X X X X X X   X
8
  X X X X X X X X X X
10
X X X X X X X X X   X
10
  X X X   X X   X X X
8 43 21 - 19-20 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X   X X X   X        
5
  X X   X   X       X
5
  X   X     X       X
4
  X X   X X X X     X
7
  X                  
1 22 27-28
27-28 90 Piotr Szelest - Diana Klos
Poland (PL)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X           X X   X
4
  X     X X X X X   X
7
X X X X X X X X X X X
11
X X   X X X X X X X X
10
  X       X X X X X X
7 39 26-28 - 19-20 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X           X X   X
4
  X X         X X X  
5
  X           X X X  
4
X X           X X   X
5
  X       X   X X    
4 22 27-28
29 105 Vladimir Velev - Gabriella Bodols
Austria (AT)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X X X X X   X X
9
X X X     X X X   X X
8
X X       X X     X X
6
X X X   X X X X   X X
9
X X X     X X     X X
7 39 26-28 - 21 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X   X X     X       X
5
X     X     X       X
4
X         X       X  
3
X   X X   X X        
5
X           X     X X
4 21 29
30 30 Gyorgy Kosce - Veronika Vaszily
Hungary (HU)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X X   X X X X X X
9
X   X   X X X X X X X
9
X       X X   X X   X
6
X   X   X X X X X   X
8
X   X X X X   X X X X
9 41 24-25 - 22 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X         X X        
3
X   X     X X X      
5
X   X     X          
3
X   X     X X X   X  
6
X   X     X          
3 20 30
31-32 7 Alexey Bartolomey - Ekaterina Shakhmetova
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X X X X X   X    
7
X X X X X X X   X    
8
      X   X X   X   X
5
X   X X     X X X   X
7
    X X   X X   X    
5 32 32 - 23-24 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
      X     X   X   X
4
X           X   X    
3
X           X   X    
3
X   X   X X X   X    
6
X           X        
2 18 31-32
31-32 82 Vitaly Bil - Natalia Moshkova
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X X   X X X     X
6
  X X X   X     X X X
7
  X   X   X X   X    
5
  X   X   X     X    
4
  X X X   X X   X   X
7 29 34-35 - 23-24 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X     X X X      
4
    X     X X       X
4
    X X   X X       X
5
            X       X
2
        X   X       X
3 18 31-32
33 48 Maksim Stepanov - Kerstin Kruuse
Estonia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X   X     X X  
6
  X X X   X X   X X  
7
X X X X X X X   X X X
10
X X X     X X X X X  
8
X X X   X X X X X    
8 39 26-28 - 25 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X   X                
2
X           X        
2
X           X       X
3
X           X       X
3
X   X X     X        
4 14 33
34 39 Jaak Vainomaa - Irina Sitnik
Estonia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X     X X      
6
X X X X   X X X      
7
X X X   X   X X      
6
X X   X     X X      
5
X X X       X X      
5 29 34-35 - 26 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X                  
2
X X                  
2
X X X       X        
4
  X X       X        
3
X X                  
2 13 34
35-36 81 Ville Roos - Sanni Siurua
Finland (FI)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X     X         X  
4
X X X     X   X     X
6
X X X     X   X   X X
7
  X X     X X X X X X
8
  X       X   X X   X
5 30 33 - 27 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X         X       X
3
                    X
1
  X X         X     X
4
    X               X
2
    X               X
2 12 35-36
35-36 106 Semen Prygorodov - Anna Pašuta
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X X X X X   X    
7
    X X X     X X    
5
X     X X     X     X
5
    X X              
2
X   X X X   X X   X  
7 26 37-38 S 9 (11)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X   X     X      
3
              X      
1
    X   X            
2
    X X X     X      
4
    X X              
2 12 35-36
37 56 Nikita Balašov - Valerija Fetissova
Estonia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X   X X   X   X
7
X         X          
2
  X       X       X  
3
X X X X   X   X   X  
7
X X       X       X  
4 23 39-42 - 28 (51)
Redance
X X X X   X       X X
7
  X X     X   X X X  
6
X X X   X X   X X    
7
X X X   X X         X
6
X X   X   X       X X
6 32 45-46
1/8 final
X X   X              
3
X X     X            
3
  X X                
2
  X                  
1
  X                  
1 10 37
38 72 Sergey Belyaev - Salla Kaariainen
Finland (FI)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X   X   X X X X  
6
X X     X   X     X  
5
X X X         X   X X
6
  X     X     X   X X
5
X X X   X     X      
5 27 36 - 29 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X                 X
2
  X                  
1
  X         X        
2
  X                  
1
  X                  
1 7 38
39-40 32 Gregoire Lyonett - Anastasija Gorbachenko
France (FR)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X   X X   X   X  
7
    X     X   X   X  
4
          X     X X X
4
          X X        
2
    X     X X X     X
5 22 43 - 30 (51)
Redance
X         X   X X   X
5
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X  
10
X X X X   X   X X X X
9
  X X X X X     X X  
7 42 40
1/8 final
    X                
1
    X X     X        
3
                     
0
    X                
1
    X                
1 6 39-40
39-40 104 Ruslans Čiževskis - Milāna Morozova
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
        X X X X   X X
6
          X X     X X
4
    X     X X     X  
4
    X     X X     X X
5
          X X     X X
4 23 39-42 S 10 (11)
Redance
  X X X   X X X X X X
9
          X X X X X X
6
X   X     X X   X X X
7
    X   X X X X X X X
8
X         X X X X X X
7 37 42-43
1/8 final
                  X  
1
                  X X
2
                  X  
1
                  X  
1
                  X  
1 6 39-40
41 102 Dainius Dimša - Simona Mitkutė
Lithuania
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
        X         X  
2
X       X         X X
4
        X         X  
2
X       X         X  
3
X   X   X         X X
5 16 50 - 31 (51)
Redance
X   X   X       X X  
5
X X X X X   X X   X X
9
        X   X   X X  
4
X   X X X   X   X X  
7
  X X X X   X     X X
7 32 45-46
1/8 final
        X            
1
        X            
1
        X            
1
        X            
1
        X            
1 5 41
42-43 76 Steffen Zaglauer - Sandra Koperski
Germany (DE)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X   X   X X        
4
X X X               X
4
  X   X   X       X  
4
  X   X X X     X X X
7
  X X   X X X   X X  
7 26 37-38 - 32-33 (51)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X                
1
  X                  
1
                     
0
                  X  
1
            X        
1 4 42-43
42-43 107 Sergejs Zaleckis - Ksenia Deništšik
Estonia (EE)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X       X       X X X
5
X X X   X         X X
6
                X X X
3
  X X             X X
4
X X             X X X
5 23 39-42 - 32-33 (51)
Redance
X X X       X   X X X
7
X X X X X X X X X   X
10
X X   X X X   X X   X
8
X X   X X X X X X X X
10
X X   X X X X X X X X
10 45 39
1/8 final
                     
0
                    X
1
                  X  
1
                     
0
      X             X
2 4 42-43
44-46 37 Illarion Sapkin - Jelena Križanovskaja
Estonia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X X         X     X
4
  X         X X      
3
  X X   X   X X      
5
  X           X     X
3
  X         X X      
3 18 47-49 - 34-35 (51)
Redance
  X X   X X X X     X
7
  X X   X X X X   X X
8
X X X   X X X X     X
8
  X X     X X X     X
6
  X X   X X X X     X
7 36 44
1/8 final
                    X
1
                    X
1
                     
0
    X                
1
                     
0 3 44-46
44-46 65 Roberts Nemiro - Marina Aļošina
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X X         X X X
6
    X X       X X X X
6
    X X         X    
3
    X   X       X   X
4
      X   X     X   X
4 23 39-42 S 11 (11)
Redance
    X X X X   X X X X
8
    X X   X     X X X
6
X     X   X X   X X X
7
X   X X   X X X X X X
9
X     X   X X X X X  
7 37 42-43
1/8 final
                     
0
                    X
1
      X              
1
                  X  
1
                     
0 3 44-46
44-46 103 Denis Migunov - Maria Tammiku
Estonia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
X                 X  
2
      X              
1
                     
0
X     X             X
3 6 56 - 34-35 (51)
Redance
X X   X X X X   X X  
8
X X X X X   X   X X  
8
X X   X X     X X X X
8
X X   X X     X X    
6
X X X X     X X X   X
8 38 41
1/8 final
  X                  
1
                     
0
                     
0
                     
0
  X           X      
2 3 44-46
47 63 Rene Lauk - Kertu Valjala
Estonia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X       X X     X  
4
X   X       X   X    
4
    X       X        
2
  X         X        
2
      X     X     X  
3 15 51 - 36 (51)
Redance
    X X X   X X X    
6
X     X         X X  
4
  X X X     X        
4
    X X   X X X   X X
7
X   X X X X X        
6 27 48
1/8 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
    X                
1 1 47
48 59 Oliver Papp - Diana Lohu
Finland (FI)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X       X X      
5
X     X X     X      
4
  X X X       X      
4
      X     X     X  
3
X             X     X
3 19 46 - 37 (51)
Redance
  X       X         X
3
X X X   X X X X   X X
9
  X   X X   X     X X
6
X X     X X          
4
  X X X   X X   X    
6 28 47
1/8 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 48
Redance
49 98 Šarunas Saltonas - Rita Rakauskaite
Lithuania (LT)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
        X            
1
X   X       X        
3
X   X             X  
3
X   X X              
3
    X X X            
3 13 52-53 - 38 (51)
Redance
X   X X     X     X  
5
X     X X   X   X X  
6
X     X     X X X    
5
X   X   X   X X X    
6
X       X       X    
3 25 49
50-51 45 Juri Shtubov - Diana Korotina
Estonia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X                
1
                     
0
                     
0
                    X
1
      X              
1 3 59-60 - 39-40 (51)
Redance
  X   X X            
3
X         X   X      
3
    X X   X   X      
4
    X X   X     X   X
5
X   X X X X   X X   X
8 23 50-51
50-51 99 Povilas Lašas - Rūta Ramanauskaitė
Lithuania
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
        X     X X    
3
        X     X X   X
4
X   X   X     X     X
5
    X   X     X      
3
X       X     X      
3 18 47-49 - 39-40 (51)
Redance
  X     X     X      
3
  X     X     X X   X
5
X X     X     X X   X
6
  X     X     X X   X
5
  X     X     X X    
4 23 50-51
52-53 84 Jakiv Mironuks - Liene Liepa
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X   X           X
3
    X               X
2
        X            
1
  X X   X     X   X X
6
X   X   X     X   X X
6 18 47-49 A 1 (2)
Redance
      X X           X
3
        X           X
2
X   X X X         X X
6
      X X         X X
4
    X X X         X X
5 20 52-53
52-53 100 Evaldas Račys - Monika Šmigelskytė
Lithuania
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X X   X X        
4
    X X     X     X  
4
    X X X   X X   X  
6
        X X       X  
3
    X   X X          
3 20 45 - 41 (51)
Redance
    X     X   X X    
4
    X     X     X    
3
    X X   X X X X X  
7
    X X     X   X    
4
    X       X        
2 20 52-53
54 9 Andrey Dudin - Elena Sokolova
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X       X        
2
  X       X X       X
4
        X           X
2
      X     X       X
3
X           X        
2 13 52-53 - 42 (51)
Redance
        X   X     X X
4
      X   X          
2
          X X     X  
3
          X X     X  
3
          X X     X  
3 15 54
55 49 Maxim Zhemchuzhnikov - Maria Sysoeva
Russia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X X X X   X       X
6
  X X X       X      
4
X X X         X      
4
X X   X       X      
4
  X     X   X        
3 21 44 - 43 (51)
Redance
X           X X      
3
X X X       X        
4
  X X                
2
  X         X     X  
3
  X                  
1 13 55
56-57 57 Nikita Tsernov - Marion Tamm
Estonia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X                    
1
                     
0
                X    
1
                X    
1
                X    
1 4 57-58 - 44-45 (51)
Redance
X X       X     X X  
5
      X              
1
        X            
1
X X           X      
3
              X   X  
2 12 56-57
56-57 97 Vitali Kozmin - Bianca - Maria Heidd
Estonia (EE)
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X                    
1
                     
0
X             X     X
3
X   X                
2
      X              
1 7 55 - 44-45 (51)
Redance
      X     X X      
3
            X X      
2
              X     X
2
X     X              
2
X       X     X      
3 12 56-57
58 101 Motiejus Bagdonas - Kristina Bagrova
Lithuania
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
        X            
1
                     
0
                     
0
        X            
1
        X            
1 3 59-60 - 46 (51)
Redance
  X   X X X          
4
  X     X            
2
  X       X          
2
  X     X            
2
  X                  
1 11 58
59 67 Rūdolfs Krūziņš - Sintija Strautiņa
Latvia
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                  X  
1
X       X            
2
                     
0
X   X X              
3
              X   X  
2 8 54 B 1 (6)
Redance
X               X X  
3
      X              
1
                  X  
1
                  X  
1
    X               X
2 8 59
60-61 35 Ilham Osmanov - Nargiz Osmanova
Azerbaidjan
S Ch R Pd J Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A