Final
1 72 Simone Segatori - Annette Sudol
Germany (DE)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 1 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X  
10 54 2
1/4 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X   X X X X   X
9
X X X X X X X X X X X
11 53 2-3
Semifinal
X X X X X   X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X   X X X X X
10
X X X X X   X X X X X
10
X X X X X   X X X X X
10 51 2
Final
2 1 1 1 2 3 5 2 2 2 1
1
3 1 1 1 2 4 3 2 1 1 2
1
1 2 1 1 3 6 5 2 1 3 1
1
2 1 1 1 2 4 2 2 2 1 2
1
2 1 1 1 2 4 4 2 2 3 1
1 5 1
2 22 Donatas Veželis - Lina Chatkevičiūtė
Lithuania (LT)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 2 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11 55 1
1/4 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11 55 1
Semifinal
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11 55 1
Final
3 2 4 2 1 1 3 1 3 1 3
2
1 3 5 2 1 1 2 1 4 2 3
2
3 1 4 3 1 1 2 1 5 2 3
3
1 2 4 2 1 1 3 1 5 2 3
2
1 2 4 2 1 1 3 1 3 1 3
2 11 2
3 86 Viktor Kiszka - Malgorzata Garlicka
Poland (PL)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 3 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X   X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X   X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11 53 3-4
1/4 final
X X   X X X X X X X X
10
X   X X X X X   X X X
9
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X   X
10
X X X X X X X X     X
9 49 4
Semifinal
X       X X X   X X X
7
X   X       X X X X X
7
X X X X   X X X X X X
10
X   X   X   X X X X X
8
X X X   X X X X X X X
10 42 3
Final
1 5 2 4 4 4 1 3 1 3 2
3
2 2 2 3 3 5 1 3 2 3 1
3
2 4 2 4 4 2 1 4 2 1 2
2
3 3 2 3 3 6 1 3 1 3 1
3
3 3 2 3 3 6 1 3 1 2 2
3 14 3
4 79 Valdis Škutāns - Laura Kosīte
Viktorija (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 S 1 (13)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X   X X X X X X X X
10
X X   X X X X X X X X
10
X X X   X   X X X   X
8
X X     X X X X X X X
9
X X   X X X X X X X X
10 47 8-9
1/4 final
X X     X X X X X X X
9
X X   X X X X X X X X
10
  X   X X X X X X X X
9
X X     X X X X X X  
8
X X   X X   X X X X X
9 45 5
Semifinal
  X   X     X X X X X
7
X X   X X X X X X X X
10
  X         X X X X X
6
  X   X   X X X X X X
8
  X   X   X X X X X X
8 39 4
Final
4 4 6 5 5 5 6 5 5 6 4
5
4 4 4 5 4 6 6 4 3 5 4
4
6 3 5 6 2 5 6 5 3 5 4
5
5 4 5 4 5 5 6 5 4 5 4
4
4 4 5 4 4 2 6 4 4 5 4
4 22 4
5 92 Andrzej Sadecki - Karina Nawrot
Poland (PL)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 4 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X X   X X
10
X X X X X X X X   X X
10
X X X X X X X X   X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X   X
10 51 5
1/4 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X   X X X X X   X X
9
X X X X X X X X X X X
11 53 2-3
Semifinal
X   X X     X X   X  
6
X X   X     X X   X  
6
  X X X X X X X   X X
9
  X X X   X X X   X X
8
  X X X     X X   X  
6 35 5
Final
5 3 3 3 6 6 2 4 6 4 5
4
6 5 3 4 6 3 4 5 6 4 5
5
4 5 3 2 6 4 3 3 6 4 5
4
6 5 3 5 6 3 4 4 6 4 6
5
6 6 3 5 5 5 2 5 6 4 5
5 23 5
6 91 Marek Kosaty - Paulina Glazik
Poland (PL)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 5 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X   X X X X X X X X X
10
X   X   X X X X X X X
9
X X X X X   X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X   X
10 50 6-7
1/4 final
X   X   X X X X     X
7
X   X X X X X X X X X
10
X   X X X X X X X    
8
X   X X X X X X X X X
10
    X X X X X   X X  
7 42 6
Semifinal
X X X X X X X X X    
9
    X   X   X   X X  
5
X     X X X X   X    
6
X       X X X   X    
5
X   X   X   X   X    
5 30 6
Final
6 6 5 6 3 2 4 6 4 5 6
6
5 6 6 6 5 2 5 6 5 6 6
6
5 6 6 5 5 3 4 6 4 6 6
6
4 6 6 6 4 2 5 6 3 6 5
6
5 5 6 6 6 3 5 6 5 6 6
6 30 6
Semifinal
7 39 Julius Šeniauskas - Iveta Paurytė
Lithuania (LT)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 6 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X     X X X   X X X
8
X     X X X X X X X X
9
X       X X X X X X X
8
X X   X X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11 46 10
1/4 final
X X   X X X X X X X X
10
X X     X X   X X X  
7
        X X   X X   X
5
X       X X X X   X X
7
X     X X X   X X X X
8 37 7
Semifinal
  X     X X       X X
5
X X     X X         X
5
        X X       X  
3
X X   X X X       X  
6
        X X         X
3 22 7
8 111 Edgaras Saldukas - Giedre Kukučionyte
Kaspinas (Kaunas)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X   X X X X X X X
10
X X X   X X X X X X X
10 53 12 - 7 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X   X X X
10
X X X   X X X X X X X
10
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11 53 3-4
1/4 final
  X X   X            
3
X X X X X   X       X
7
X X X X X X X     X  
8
X X X X X       X   X
7
X X   X X       X   X
6 31 10
Semifinal
X X   X X            
4
  X     X            
2
X X     X            
3
  X     X           X
3
  X   X X           X
4 16 8
9 20 Dmitry Krupnov - Olga Blinova
Crystal ()
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X X X X X X   X X
9
X   X   X X X   X X X
8
X X X X X X X X X X X
11
X X   X   X X X X X X
9
X   X X X X X X X X X
10 47 13 - 8 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X   X   X X X X X X X
9
X   X   X X X X X X X
9
X   X X X X X X X X X
10
X   X X X X X X X X X
10
X   X X X X X X   X X
9 47 8-9
1/4 final
    X X   X X X X    
6
X   X   X X X X   X X
8
X   X X X X X X      
7
X   X X X X X X   X  
8
X   X   X X X     X X
7 36 8
Semifinal
          X   X     X
3
      X   X         X
3
X         X   X     X
4
              X      
1
X         X     X    
3 14 9
10 6 Alexander Muretov - Olga Serpikova
Crystal ()
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X   X X X   X X
8
X     X   X X X   X X
7
    X X   X X X   X X
7
          X X X   X X
5
X X X X   X X X   X  
8 35 27-28 - 9 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X     X X X     X
7
  X   X   X X X     X
6
  X X X   X X X X   X
8
X X X X   X X X     X
8
X X X     X X X   X  
7 36 13-15
1/4 final
      X   X X X     X
5
  X       X X X   X  
5
  X   X   X X X   X  
6
X     X   X X X   X  
6
X     X   X X X   X  
6 28 12
Semifinal
          X          
1
      X   X   X      
3
                X    
1
X         X          
2
X         X   X      
3 10 10
11 47 Marko Mehine - Maria Fessai
Estonia (EE)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 10 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X   X X X
10
X X     X   X   X X  
6
X X X X X   X   X X X
9
  X X X X X     X X X
8
X X X   X   X   X X X
8 41 11
1/4 final
  X X       X   X X  
5
  X X   X   X     X X
6
X X X   X       X X  
6
  X X X X   X   X X X
8
    X   X   X   X X  
5 30 11
Semifinal
    X           X    
2
    X                
1
    X X              
2
    X           X    
2
      X           X  
2 9 11
12 45 Kristjan Kuusk - Anri Kokkonen
Finland (FI)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0 - 11 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X X X X
11
X X X   X X X X X X X
10
X X X   X X X   X X X
9
X X X X   X X   X X X
9 50 6-7
1/4 final
X   X       X   X   X
5
  X X       X   X   X
5
    X X X   X X X X X
8
  X X     X X X X X X
8
X   X X   X X X X X X
9 35 9
Semifinal
    X                
1
    X           X    
2
    X                
1
    X X              
2
    X                
1 7 12
1/4 final
13 89 Damian Danielski - Magdalena Niewiadomska
Poland (PL)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X       X X X X    
5
X X X X X X X X     X
9
X X X X   X X     X X
8
X   X   X X X X X    
7
X       X X X X   X X
7 36 25-26 - 12 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X     X X X   X  
7
X X X X   X X X X   X
9
X X X     X X X X X  
8
  X X   X X X X X    
7
X         X X X X X  
6 37 12
1/4 final
    X     X   X X    
4
X   X     X X X X    
6
X         X          
2
    X     X          
2
  X X     X X X X   X
7 21 13
14 33 Ivan Anichkin - Anastasia Tarlykova
Crystal ()
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X     X     X X   X X
6
X X       X X X X X X
8
X     X   X X X X    
6
X X   X X X   X   X  
7
X X       X X X   X  
6 33 30 - 13 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X       X X X   X  
6
X X         X X   X X
6
X X   X   X X X      
6
X     X     X X   X X
6
X X     X X X X   X X
8 32 17-19
1/4 final
X     X X     X   X  
5
      X       X      
2
X           X X   X  
4
X       X   X X      
4
X X X         X X    
5 20 14
15 109 Imantas Joneckis - Martyna Mickutė
Žuvėdra (Klaipeda)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X   X X X X X X X
9
X   X   X X X X X X X
9
X   X X X X X X X X  
9
X X X   X X X X X X X
10
X   X   X X X X X X X
9 46 14-16 - 14 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X     X X X X X X    
7
  X X   X   X X     X
6
X   X X X X X X   X  
8
X X X     X X X   X X
8
X X X   X   X     X X
7 36 13-15
1/4 final
X X X   X            
4
  X     X           X
3
  X X   X       X   X
5
  X X   X           X
4
  X     X           X
3 19 15
16 13 Andrejs Rogovenko - Viktorija Triščuka
Dzintars (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X X     X X X X
8
X X X X     X   X X X
8
  X X       X   X X X
6
X X X X X   X   X X X
9
X X X     X X X X X X
9 40 20-21 S 2 (13)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X X X X   X   X X X
8
  X X           X X X
5
X X X       X   X X X
7
  X X       X   X X X
6
  X X       X   X X X
6 32 17-19
1/4 final
    X             X X
3
    X           X X  
3
    X           X X X
4
    X           X X X
4
    X     X       X  
3 17 16
17 9 Alexey Bartolomey - Ekaterina Shakhmetova
Crystal ()
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X   X X X   X X
9
  X X X   X X X   X X
8
  X X   X   X X   X  
6
    X   X X X X X    
6
X X X X X X X X X X X
11 40 20-21 - 15 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X   X X X X X   X X
9
X X X   X X X X X X  
9
  X       X X X X X X
7
X X       X X X      
5
X X X       X X X    
6 36 13-15
1/4 final
  X         X X   X  
4
        X     X X    
3
            X X     X
3
                X X  
2
X         X X X      
4 16 17
18 82 Vassili Sazanov - Elena Ponomareva
Russia (Russland)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X   X     X X X  
7
X X X   X X   X X X  
8
  X X X   X   X X   X
7
    X X       X X X  
5
    X X X   X X X X  
7 34 29 - 16 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
              X X    
2
X X   X   X   X X X  
7
X X X X   X   X X X  
8
X X   X X     X X X  
7
X X   X   X   X X X  
7 31 20
1/4 final
          X     X X  
3
X     X         X X  
4
                  X  
1
X X   X   X     X X  
6
                  X  
1 15 18
19 75 Steffen Zaglauer - Sandra Koperski
Germany (DE)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X   X X X X X X
9
X X   X X X   X X X  
8
X X   X   X   X X    
6
X X   X X X   X X   X
8
X X X X X X     X    
7 38 22 - 17 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X   X   X     X    
5
X X X X   X     X    
6
X X   X   X   X      
5
  X X X   X X   X X X
8
  X X X X X   X X X  
8 32 17-19
1/4 final
X     X   X          
3
    X X   X          
3
  X X X              
3
  X X                
2
  X   X         X    
3 14 19
20 30 Igors Kudrjavcevs - Līva Koziola
Forte DC (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X X X X X X X X X
9
X   X X   X X X X X X
9
X X X X X X X X X X X
11
    X   X X X X X X X
8
        X X X X X    
5 42 19 S 3 (13)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
        X X X X     X
5
X   X X X X X X   X X
9
X   X X X   X X   X X
8
X     X   X X X     X
6
        X   X X   X X
5 33 16
1/4 final
      X             X
2
              X     X
2
X                   X
2
      X X     X     X
4
      X       X     X
3 13 20
21-22 84 Vladislav Ivanovich - Olga Tribushevskaya
Belorus (BY)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X X X X X X   X
9
  X X X X X X X X X X
10
X X X   X X X X   X X
9
X X       X X X   X X
7
X X X X X X X X X X X
11 46 14-16 - 18 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X   X            
4
X X   X X X   X X X  
8
  X     X X   X      
4
  X     X     X X X  
5
X X X   X X   X     X
7 28 23-24
1/4 final
        X       X    
2
X X                  
2
X X                  
2
                     
0
  X X   X            
3 9 21-22
21-22 103 Viktors Haritonovs - Olga Sidaravičute
Elfs (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X     X X     X   X
5
  X   X   X     X X  
5
  X             X    
2
X X   X X       X X  
6
X X       X     X X X
6 24 40-41 S 4 (13)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X X           X   X
4
  X X X   X     X X X
7
X X X   X X     X   X
7
X X   X             X
4
X X X X   X     X   X
7 29 22
1/4 final
X X   X              
3
  X       X          
2
  X                 X
2
  X                  
1
  X                  
1 9 21-22
23 58 Petr Kashinsky - Evgenia Zakharova
Crystal ()
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X         X      
2
X   X   X X X X X X X
9
  X X X X     X X    
6
X   X   X   X X X   X
7
X X X     X   X X X  
7 31 31 - 19 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X         X X X  
4
  X X   X X X X X X X
9
  X X         X X   X
5
    X X X X   X X X  
7
  X       X   X X X  
5 30 21
1/4 final
  X X X           X X
5
      X              
1
          X          
1
                     
0
                     
0 7 23
24 54 Pavel Bic - Silvie Konderlova
Czech Republic (CZ)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X X X X X   X    
6
    X X X X X   X    
6
X   X X X X X   X X X
9
X   X   X X X   X   X
7
      X X X X X X   X
7 35 27-28 - 20 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X X X X X X X   X
8
        X X X   X    
4
      X X X X X X   X
7
    X   X   X   X    
4
    X X X   X   X    
5 28 23-24
1/4 final
        X            
1
      X              
1
      X         X    
2
      X         X    
2
                     
0 6 24
1/8 final
25-26 3 Aleksander Dmitrienko - Maria Marderfeld
Russia (Russland)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X     X X   X X X
6
X X X   X X X X X X  
9
X X X X X X X X   X X
10
X X X   X X X X X X  
9
X X X   X X X X X X X
10 44 18 - 21 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X X     X   X      
5
X X X X   X   X     X
7
X X X     X     X   X
6
X   X         X      
3
X X X     X   X X    
6 27 25-26
25-26 11 Anatolijs Bengards - Paula Kokare
Dzintars (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X   X X X X X X X
10
X   X   X X X X X X X
9
X   X   X X X   X X X
8
X   X X X X X X X X X
10
X X X   X X X   X X X
9 46 14-16 S 5 (13)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X X X X   X   X X
7
X   X   X X       X X
6
      X X X       X  
4
    X X X X       X  
5
        X X   X   X X
5 27 25-26
27 61 Rihards Dūša - Agnese Junkure
Rihtera deju skola (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X X X X X X X X
10
X     X X X X X X   X
8
X X X X X X X X X X X
11
X X X X X X X X   X X
10
      X X     X X X X
6 45 17 S 6 (13)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X   X X   X X   X X
8
      X X     X      
3
      X X   X X X    
5
      X X     X   X  
4
    X X X X   X     X
6 26 27
28 2 Alari Lukk - Dina Soritsa
Stiil (Tartu)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X X     X       X  
4
X X X     X       X X
6
  X X X   X       X  
5
  X X   X X       X X
6
  X X   X X       X X
6 27 35 - 22 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X X     X     X    
4
X X X     X     X X  
6
  X X     X       X  
4
X X X   X X     X    
6
  X X X   X     X    
5 25 28
29 42 Kaspars Banders - Zane Tīsiņa
Dzintars (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X     X   X X X X
8
X X         X X X X X
7
  X     X X   X X X X
7
X X       X X X X X  
7
X X     X X   X   X X
7 36 25-26 S 7 (13)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X X       X       X X
5
X X   X X         X X
6
X X               X X
4
X       X X       X X
5
        X         X X
3 23 29
30 10 Alexey Troshin - Daria Shevelilova
Crystal ()
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X   X     X     X
5
X   X X       X      
4
X   X   X     X     X
5
  X X         X X X  
5
X X   X X     X   X X
7 26 36-38 - 23 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
  X X X   X   X   X  
6
  X           X      
2
  X   X       X      
3
X X X X       X     X
6
X X   X       X     X
5 22 30
31 12 Andraž Snoj - Tatiana Popova
Slovenia (SI)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X X X   X X   X
8
  X X X X X   X X X X
9
X     X X     X X X  
6
X X   X X     X X X  
7
  X X X X   X X X    
7 37 23-24 - 24 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X X         X X  
4
    X X       X X X  
5
      X   X     X X  
4
X   X X       X X X  
6
      X X            
2 21 31
32-33 14 Artiom Kozyro - Jelena Baranenkova
Belorus (BY)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X   X   X     X X
6
X   X X X X X     X X
8
X       X X       X X
5
    X   X   X     X X
5
    X   X   X     X  
4 28 34 - 25-26 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X   X X X   X     X X
7
    X   X            
2
        X         X  
2
        X X       X  
3
    X   X X X     X X
6 20 32-33
32-33 108 Pawel Sobieszek - Anna Bocian
Poland (PL)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X   X     X  
7
  X   X X   X X      
5
X   X X X   X X      
6
  X X X X   X     X  
6
    X X X   X     X  
5 29 32-33 - 25-26 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X X     X     X  
4
      X     X        
2
X   X X   X X     X  
6
X X       X X X      
5
X           X     X  
3 20 32-33
34 18 Chris Nugteren - Rebecca Blummel
Netherlands (NL)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X     X X X   X X  
6
        X   X   X X X
5
X X     X X X   X X X
8
X X X X X X     X X X
9
X X X X X X   X X X  
9 37 23-24 - 27 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
                  X  
1
X     X X       X X  
5
X     X X       X X  
5
    X X         X X  
4
      X         X X X
4 19 34
35 63 Rihards Mailītis - Anna Vorončuka
Vecrīga (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X   X     X X     X
6
  X   X     X X     X
5
  X         X X X X X
6
  X         X X     X
4
  X       X   X   X X
5 26 36-38 S 8 (13)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
X       X       X   X
4
X                   X
2
X   X X              
3
X           X X X   X
5
X     X         X   X
4 18 35
36-37 21 Dominykas Daukšas - Elīna Ozoliņa
Vecrīga (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
        X X     X    
3
                     
0
        X X       X X
4
        X X       X X
4
        X     X     X
3 14 51-53 - 28 (60)
Redance
        X X X X   X X
6
      X   X X X   X X
6
  X X   X X X X X   X
8
X X X X X X X        
7
X X X X X X X X X   X
10 37 42
1/8 final
  X   X X            
3
            X        
1
        X X X     X X
5
        X   X       X
3
        X   X        
2 14 36-37
36-37 66 Roberts Nemiro - Marina Aļošina
Rihtera deju skola (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X X   X X X   X
9
        X     X X   X
4
X       X   X X X   X
6
X     X X     X     X
5
X     X     X   X   X
5 29 32-33 S 9 (13)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
    X         X X   X
4
      X X           X
3
      X X           X
3
      X             X
2
              X     X
2 14 36-37
38-39 17 Bruno Petit - Jade Geropp
France (FR)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X X X       X X  
5
X   X X X       X X  
6
    X         X X    
3
X   X X X       X    
5
    X X X     X X X  
6 25 39 - 29-30 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
      X         X    
2
    X X         X    
3
    X           X    
2
      X         X    
2
    X X       X X    
4 13 38-39
38-39 88 Rares Cojoc - Katarzyna Kapral
Poland (PL)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
          X X X      
3
  X       X X X      
4
            X X   X  
3
  X       X X X     X
5
  X       X X X X    
5 20 43-45 - 29-30 (60)
Redance
          X X X X   X
5
          X X   X    
3
X X       X X X X   X
7
  X       X X X X   X
6
X X       X X   X X X
7 28 46-47
1/8 final
            X X      
2
          X X X      
3
            X X     X
3
          X X        
2
          X X X      
3 13 38-39
40 53 Paolo Di Lorenzo - Liene Darbiniece
Šmitu Deju Skola (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X   X X X X X  
9
X   X           X    
3
  X   X     X   X    
4
  X   X X       X   X
5
      X         X   X
3 24 40-41 - 31 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
      X         X   X
3
  X         X   X   X
4
                X    
1
      X         X    
2
      X         X    
2 12 40
41-42 40 Juri Shtubov - Diana Korotina
Kreedo-Dance ()
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
        X       X    
2
        X         X X
3
X     X X       X   X
5
    X X X       X   X
5
  X X   X     X     X
5 20 43-45 - 32-33 (60)
Redance
  X X   X         X X
5
  X X X X         X X
6
    X   X     X X   X
5
  X X X X   X   X   X
7
  X X   X     X X   X
6 29 45
1/8 final
        X            
1
      X X            
2
        X           X
2
    X   X            
2
        X            
1 8 41-42
41-42 55 Pavel Denissenko - Natalija Rožova
Revalia (Tallinn)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X X X         X X  
5
  X X         X X X  
5
  X X     X     X X  
5
  X X X     X   X    
5
X X X X     X   X    
6 26 36-38 - 32-33 (60)
Redance
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0 0 0
1/8 final
        X       X    
2
    X                
1
    X   X            
2
    X X              
2
    X                
1 8 41-42
43 90 Jakub Cymor - Agnieszka Olszewska
Poland (PL)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
  X X   X   X     X X
6
  X X   X   X   X    
5
  X         X       X
3
X           X X X    
4
  X X X     X   X    
5 23 42 - 34 (60)
Redance
X X X X   X X   X X  
8
X X X     X X X X X  
8
  X X     X X   X X  
6
X   X   X X X   X    
6
  X X     X X X X X  
7 35 44
1/8 final
            X X      
2
            X        
1
            X        
1
            X        
1
  X         X        
2 7 43
44-46 87 Oliver Zsom - Vozar Boglarka
Hungary (HU)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
X X                  
2
  X     X X X X      
5
  X       X X X   X  
5
X         X          
2 14 51-53 - 35-36 (60)
Redance
X X   X   X X X X X  
8
X X X   X X X X X X  
9
X X     X X   X X X  
7
  X     X X   X X    
5
X X     X X   X X X  
7 36 43
1/8 final
  X                  
1
                     
0
                     
0
  X                  
1
X                 X  
2 4 44-46
44-46 100 Peter Modrovsky - Barbara Jančinova
Slovakia (SK)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X       X X     X
4
  X   X X     X X    
5
    X X       X X    
4
X X           X X    
4
X     X         X    
3 20 43-45 - 35-36 (60)
Redance
    X X X       X    
4
X   X           X   X
4
X   X X       X      
4
  X X         X X    
4
    X X       X X    
4 20 50
1/8 final
      X              
1
      X              
1
      X              
1
                     
0
      X              
1 4 44-46
44-46 102 Vladimirs Kurčevskijs - Ekaterina Selitskaya
Vecrīga (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                    X
1
          X         X
2
          X          
1
                  X X
2
                    X
1 7 58-59 S 10 (13)
Redance
        X X       X X
4
        X X       X X
4
X     X   X         X
4
X   X X X         X X
6
        X X   X   X X
5 23 48
1/8 final
      X              
1
    X                
1
                     
0
        X           X
2
                     
0 4 44-46
47 4 Aleksejs Livčaks - Jūlija Ganzuļa
Duets (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                    X
1
    X                
1
    X     X          
2
X X X     X          
4 8 57 S 11 (13)
Redance
X X     X X          
4
  X     X X         X
4
X X X     X          
4
  X X     X       X  
4
X X       X   X   X X
6 22 49
1/8 final
X                    
1
                     
0
                     
0
                     
0
        X            
1 2 47
48 32 Iļja Vinokurovs - Baiba Birzgale
Rihtera deju skola (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
        X X     X    
3
  X X   X X   X      
5
          X X     X X
4
    X X   X X        
4
                     
0 16 48-49 S 12 (13)
Redance
      X X X X X     X
6
X     X X X X X     X
7
        X X X X   X X
6
X   X     X   X      
4
    X   X X X       X
5 28 46-47
1/8 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
      X              
1 1 48
Redance
49-50 49 Matti Heikkila - Sanna - Mara Nissinen
Finland (FI)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                X X  
2
        X         X  
2
X X             X    
3
  X                  
1
  X     X       X    
3 11 54-55 - 39-40 (60)
Redance
X X X       X   X X  
6
X X     X       X X  
5
                X X  
2
    X           X X  
3
X   X           X    
3 19 51-52
49-50 104 Pawel Wlodzimierz - Julita Krasnoborska
Poland (PL)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
      X   X X        
3
      X   X X        
3
X         X X        
3
  X       X X        
3
  X       X X        
3 15 50 - 39-40 (60)
Redance
  X       X X        
3
  X X     X X        
4
  X   X X X X        
5
X       X X X X      
5
          X X        
2 19 51-52
51 70 Sergey Avenirov - Vera Nam
St. Peterburg (St. Peterburg)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X   X           X    
3
X X X X         X    
5
      X         X    
2
X   X           X    
3
X   X X     X        
4 17 46-47 - 41 (60)
Redance
X   X           X    
3
                X X  
2
                X   X
2
X     X         X X  
4
X     X     X X X   X
6 17 53
52 101 Rauno Verbitskas - Karin Lille Maa
Estonia (EE)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X                    
1
      X              
1
    X               X
2
X   X                
2
    X                
1 7 58-59 - 42 (60)
Redance
    X   X         X  
3
    X                
1
X   X   X         X  
4
X X X             X  
4
  X X   X   X        
4 16 54
53-54 28 Hardi Rikand - Lara Kask
Estonia (EE)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X X X X       X      
5
X           X        
2
  X                  
1
X                    
1
X           X        
2 11 54-55 - 43-44 (60)
Redance
X       X   X X   X  
5
X           X X      
3
X           X     X  
3
        X         X  
2
            X     X  
2 15 55-56
53-54 29 Haruta Marius - Corina Rusu
Romania (RO)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
X                   X
2
X   X                
2
X   X                
2
X         X          
2
X                   X
2 10 56 - 43-44 (60)
Redance
X                    
1
X       X           X
3
X     X X   X X      
5
X           X X     X
4
X               X    
2 15 55-56
55 62 Rihards Freidenfelds - Anna Ļahoviča
Vecrīga (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
X X                  
2
  X   X              
2
          X          
1
          X          
1 6 60-63 A 1 (9)
Redance
          X   X      
2
            X        
1
        X X       X  
3
        X X       X X
4
        X X       X X
4 14 57
56-57 15 Artūrs Minājevs - Sofiko Manija
Viktorija (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
                     
0
                     
0
      X              
1 1 71-75 A 2 (9)
Redance
                    X
1
X     X             X
3
X                   X
2
X           X       X
3
X     X     X       X
4 13 58-59
56-57 74 Stefan Heinrich - Manuela - Agata Bryuchzy
Germany (DE)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
    X X X X       X  
5
  X   X X X          
4
      X X X          
3
      X           X  
2
      X X            
2 16 48-49 - 45 (60)
Redance
    X X              
2
    X X X X       X  
5
    X X              
2
      X   X X        
3
    X                
1 13 58-59
58-59 43 Kaspars Birzgalis - Līva Prince
Rihtera deju skola (Rīga)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
                     
0
X                    
1
                     
0
                    X
1 2 67-70 A 3 (9)
Redance
        X     X      
2
      X       X      
2
      X X         X  
3
        X     X   X X
4
        X            
1 12 60-61
58-59 46 Maxim Zhemchuzhnikov - Maria Sysoeva
St. Peterburg (St. Peterburg)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
      X              
1
                    X
1
    X X              
2
                     
0 4 65 - 46 (60)
Redance
    X X              
2
  X X           X    
3
  X X         X X    
4
  X           X      
2
      X              
1 12 60-61
60 112 Artem Tarasov - Maria Kovaleva
Russia (Russland)
W T V F Q Total Place Class Place
in class
Points
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
A B C D E F G H I J K
Sum
1/16 final
                     
0
        X            
1
            X        
1
  X   X     X        
3
  X                  
1 6 60-63 - 47 (60)
Redance
  X             X    
2