Final
1 4 Valdis Skutans - Laura Kosite
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 45 1-5
1/4 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 45 1
Semifinal
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 45 1
Final
1 1 1 1 1 1 1 1 1
1
1 1 1 1 1 1 1 1 1
1
1 2 1 1 1 1 1 1 1
1
1 2 1 1 1 1 1 1 1
1
1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 5 1
2 2 Andrejs Rogovenko - Latvia Triscuka
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 45 1-5
1/4 final
X   X X X X X X X
8
X   X X X X X X X
8
X   X   X X X X X
7
X   X   X X X X X
7
X   X   X X X X X
7 37 5-7
Semifinal
X   X   X X X X X
7
X   X   X     X X
5
X X X X X X X X X
9
X   X   X X X X X
7
X X X   X   X X X
7 35 2
Final
2 4 2 4 2 2 3 4 2
2
2 6 2 4 2 2 3 5 2
2
2 3 2 2 2 2 3 3 2
2
2 4 2 4 2 2 3 2 2
2
2 5 2 5 2 2 3 4 2
2 10 2
3 45 Marko Mehine - Maria Fessai
Estonia (EE)
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X   X X X X X X
8
X X   X X X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X   X X X X X X
8 42 10-12
1/4 final
  X   X X X X X X
7
  X   X X X X X X
7
X X   X X X X X X
8
X X   X X X X X X
8
  X   X X X X X X
7 37 5-7
Semifinal
  X   X X X X X X
7
  X   X X   X X X
6
      X X X X   X
5
  X   X X   X X X
6
  X   X X X X X X
7 31 3
Final
6 3 6 3 3 3 2 3 3
3
6 3 5 2 3 5 2 2 3
3
6 4 5 3 3 3 2 2 3
3
6 3 6 2 3 4 2 4 3
3
6 3 6 3 3 5 2 3 3
3 15 3
4 1 Jānis Kukainis - Ieva Kemlere
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X   X X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 44 6-8
1/4 final
X X X   X X X X X
8
X X X   X X X X X
8
X X X   X X X X X
8
X X X   X X X X X
8
X X X   X X X X X
8 40 4
Semifinal
X X X     X   X X
6
  X X   X   X X X
6
  X X     X   X  
4
X X X   X X X X X
8
X X X         X X
5 29 4
Final
3 2 4 5 5 5 4 2 5
4
3 2 4 5 4 3 5 3 4
4
4 1 4 5 4 4 5 4 5
4
3 1 4 5 5 3 5 3 5
4
3 2 4 4 6 3 5 2 5
4 20 4
5 27 Rihards Dūša - Agnese Junkure
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 45 1-5
1/4 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
  X X X X   X X X
7
X X X X X   X X X
8
X X X X X X X X X
9 42 2-3
Semifinal
      X     X X  
3
  X   X X X X   X
6
      X     X X X
4
      X     X   X
3
      X X X X   X
5 21 5
Final
5 6 5 2 4 6 5 6 4
5
5 5 6 3 6 6 4 6 5
6
5 6 6 4 6 5 4 5 4
5
5 6 5 3 4 6 4 5 4
5
5 6 5 2 4 6 4 6 4
5 26 5
6 7 Artiom Kozyro - Jelena Baranenkova
Belorus (BY)
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 45 1-5
1/4 final
X X     X X X X X
7
X X     X X X X X
7
X X X X X X X X X
9
X X     X X X X X
7
X X     X X X X X
7 37 5-7
Semifinal
  X       X      
2
X X X   X X   X X
7
X X X     X      
4
X X     X X   X  
5
    X         X  
2 20 6
Final
4 5 3 6 6 4 6 5 6
6
4 4 3 6 5 4 6 4 6
5
3 5 3 6 5 6 6 6 6
6
4 5 3 6 6 5 6 6 6
6
4 4 3 6 5 4 6 5 6
6 29 6
Semifinal
7 11 Vladislav Ivanovich - Olga Tribushevskaya
Belorus (BY)
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X   X X X X X
8 44 6-8
1/4 final
X   X X X X X X  
7
X   X X X X X X  
7
X X X   X X X   X
7
X   X X X X X X  
7
X   X X X   X X  
6 34 9
Semifinal
    X X X X X X  
6
          X X    
2
X     X X X X X  
6
    X     X X    
3
          X X    
2 19 7
8 34 Oļegs Kuzņecovs - Jekaterina Perederejeva
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 45 1-5
1/4 final
X X X X X X X X X
9
  X   X X X X X X
7
X X X   X X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 42 2-3
Semifinal
X       X       X
3
    X     X   X  
3
X       X       X
3
X       X X     X
4
X   X   X     X X
5 18 8
9 3 Paolo Di Lorenzo - Liene Darbiniece
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X X  
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X  
8 42 10-12
1/4 final
X   X X X X X X  
7
X   X X X   X X  
6
X   X X X X X X  
7
X   X X     X X  
5
X   X X X X X X  
7 32 10
Semifinal
X   X X          
3
X   X X          
3
X   X            
2
X   X X       X  
4
X   X X   X      
4 16 9
10 17 Rihards Mailītis - Anna Vorončuka
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
  X X X X X X X X
8
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9 44 6-8
1/4 final
X X X X X X X   X
8
  X X X X X X    
6
  X   X X X X   X
6
  X X   X X X   X
6
  X X   X   X   X
5 31 11
Semifinal
  X X   X       X
4
  X       X X    
3
  X X   X       X
4
  X              
1
        X X      
2 14 10
11 49 Aleksejs Mališevs - Krista Ēriņa
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X   X X   X   X
6
X X X X X X X   X
8
X X X X X X X X  
8
X X X X X X X X X
9 40 13-14
1/4 final
  X X X     X X  
5
X X X X          
4
X X   X X     X  
5
X X   X X   X X  
6
X X X X X X X X  
8 28 12
Semifinal
  X   X     X    
3
X     X          
2
  X   X     X    
3
  X   X          
2
  X   X     X    
3 13 11
12 12 Alari Lukk - Dina Soritsa
Estonia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X  
8
X X X X X X X X  
8
X X X X X X X X  
8
X X X X X X X X X
9 42 10-12
1/4 final
X X   X X X X X  
7
X X X X   X X X X
8
X X   X X   X X  
6
X X   X   X X X X
7
X X   X X X X X  
7 35 8
Semifinal
X                
1
X     X          
2
              X  
1
      X          
1
X X   X          
3 8 12
1/4 final
13 33 Vilius Ignatavičius - Aistė Vilčinskaitė
Lithuania
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X   X X
8
X X     X X   X  
5
X X   X X X X X X
8
X X X   X X   X X
7
X X X X X X   X  
7 35 16-17
1/4 final
    X     X   X  
3
X   X     X   X X
5
X   X     X   X X
5
X   X X   X     X
5
X   X X       X  
4 22 13
14 44 Sergejs Kuļepovs - Zane Lase
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X X X X X X X X
9
X X   X X X X X X
8
X X   X X X X X X
8 43 9
1/4 final
  X     X       X
3
  X   X X       X
4
  X   X   X X   X
5
  X   X X        
3
  X   X          
2 17 14
15 46 Aigars Auzenbergs - Anete Parādniece
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
  X   X X   X   X
5
  X   X X X X X X
7
  X   X X   X X X
6
  X X X X   X   X
6
  X X X X   X   X
6 30 19
1/4 final
  X X X         X
4
  X           X X
3
      X          
1
  X X X          
3
  X   X          
2 13 15
16-17 19 Veiko Rist - Kristi Sōlement
Estonia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X       X X X X X
6
X   X   X X X X X
7
X   X X X X X X X
8
X   X X   X X X  
6
X   X X X X X X X
8 35 16-17
1/4 final
X   X X          
3
X   X X          
3
    X X          
2
      X   X      
2
      X          
1 11 16-17
16-17 18 Pavel Denissenko - Natalija Rožova
Estonia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X   X X X X X X
8
X X X X   X X X X
8
X X     X X X X X
7
X X   X X X X X X
8 40 13-14
1/4 final
                X
1
                X
1
    X X         X
3
    X           X
2
X   X     X     X
4 11 16-17
18 23 Romāns Leičenko - Ārija Vecmane
Deju studija "7" (Riga)
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X   X X X   X X X
7
      X X     X X
4
X   X   X X   X X
6
X   X   X     X X
5
X   X     X X   X
5 27 21-22
1/4 final
                X
1
        X   X    
2
                 
0
              X X
2
                X
1 6 18
19-20 25 Kaspars Birzgalis - Līva Prince
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
  X X     X   X X
5
X   X     X     X
4
X X X     X   X X
6
X X X     X   X X
6
X   X         X X
4 25 23
1/4 final
X                
1
X                
1
    X         X  
2
    X            
1
                 
0 5 19-20
19-20 39 Reinis Ozoliņš - Lilita Sergejeva
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X       X   X    
3
X X X     X X   X
6
X X     X   X   X
5
X X X X   X X X X
8
X X X X     X X X
7 29 20
1/4 final
                 
0
  X              
1
  X              
1
  X     X        
2
  X              
1 5 19-20
21 50 Edgars Līnis - Elīza Ancāne
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X X X X X X X X
9
X X X X     X X  
6
X X X X       X X
6
X X X X X X X X X
9
X X X X X     X X
7 37 15
1/4 final
                 
0
    X            
1
X                
1
                 
0
    X           X
2 4 21
22 5 Aleksandr Skripcov - Maria Budkina
Russia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
  X X     X X X  
5
X X X X X X   X  
7
X X X X   X X X  
7
X X X X X X X X  
8
  X X   X X X X  
6 33 18
1/4 final
                 
0
          X      
1
          X      
1
          X      
1
                 
0 3 22
23 43 Reinis Božē - Elza Pole
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X X   X X       X
5
X     X X       X
4
X   X X X X     X
6
X     X X X     X
5
X X   X X X   X X
7 27 21-22
1/4 final
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
          X     X
2 2 23
24 15 Rihards Freidenfelds - Anna Ļahoviča
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
  X   X X       X
4
  X   X X X   X X
6
  X   X X X   X X
6
  X     X X     X
4
  X     X       X
3 23 24
1/4 final
  X              
1
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 1 24
1/8 final
25-26 36 Artūrs Kalniņš - Agnese Pūre
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
  X   X   X X   X
5
  X   X   X X    
4
  X X X   X X    
5
      X     X    
2
  X   X     X    
3 19 25-26
25-26 37 Rauno Verbitskas - Karin Lille Maa
Estonia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
            X    
1
X           X   X
3
X           X X X
4
X X X   X   X X X
7
X   X       X   X
4 19 25-26
27 41 Dytautas Dudenas - Lina Geseičiūtė
Lithuania
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
    X     X   X  
3
    X         X X
3
    X         X X
3
  X X     X   X X
5
  X X     X   X  
4 18 27
28 35 Aleksejs Livčaks - Jūlija Ganzuļa
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
  X     X   X   X
4
  X     X X     X
4
  X     X       X
3
            X    
1
  X X   X   X   X
5 17 28
29-30 9 Ivan Bagajev - Karina Lapkovskaya
Russia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X     X          
2
X   X X     X    
4
X   X X          
3
X   X X          
3
X   X X     X    
4 16 29-30
29-30 20 Raimonds Andersons - Sanda Čuhalova
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
    X     X X    
3
      X X X X X  
5
      X     X X  
3
      X     X    
2
      X   X X    
3 16 29-30
31 28 Klāvs Kantoris - Madara Treimane
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X   X X   X   X  
5
X   X X   X   X  
5
            X    
1
      X          
1
      X   X      
2 14 31
32 42 Artūrs Minājevs - Sofiko Manija
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
    X            
1
  X X           X
3
    X   X X      
3
        X X   X  
3
        X       X
2 12 32
33 47 Dmitrijs Treščinskis - Anastasija Janoviča
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
  X           X  
2
  X     X     X  
3
  X     X        
2
  X     X       X
3
        X        
1 11 33
34 38 Nauris Sukurs - Līva Feldmane
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X   X     X   X  
4
    X         X  
2
X         X      
2
                 
0
          X      
1 9 34
35 22 Roberts Muciņš - Lauma Mellupe
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
    X X          
2
    X            
1
      X          
1
    X X          
2
      X       X  
2 8 35
36 40 Edgars Karņickis - Jekaterina Hlopova
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
                 
0
    X       X    
2
            X    
1
            X   X
2
          X   X  
2 7 36
37 31 Jānis Osis - Livita Lāne
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
X       X        
2
            X    
1
        X        
1
                 
0
X                
1 5 37
38-39 32 Juris Novads - Elīna Auziņa
Latvia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
    X            
1 1 38-39
38-39 10 Artem Ivancenko - Youlia Kokareva
Russia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
                 
0
    X            
1
                 
0
                 
0
                 
0 1 38-39
40 8 Mikhail Barzilovich - Karina Sokol
Russia
W T V F Q Total Place
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
A B C D E F G H I
Sum
1/8 final
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0
                 
0 0 40

W

Num Names A B C D E F G H I 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 Place
1 Kukainis/Kemlere : Latvia 3 2 4 5 5 5 4 2 5 ----- 2 3 5 ----- ----- 4
2 Rogovenko/Triscuka : Latvia 2 4 2 4 2 2 3 4 2 ----- 5 ----- ----- ----- ----- 2
4 Skutans/Kosite : Latvia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 ----- ----- ----- ----- ----- 1
7 Kozyro/Baranenkova : Belorus 4 5 3 6 6 4 6 5 6 ----- ----- 1 3 5 ----- 6
27 Dūša/Junkure : Latvia 5 6 5 2 4 6 5 6 4 ----- 1 1 3 6 ----- 5
45 Mehine/Fessai : Estonia 6 3 6 3 3 3 2 3 3 ----- 1 7 ----- ----- ----- 3

T

Num Names A B C D E F G H I 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 Place
1 Kukainis/Kemlere : Latvia 3 2 4 5 4 3 5 3 4 ----- 1 4 7 ----- ----- 4
2 Rogovenko/Triscuka : Latvia 2 6 2 4 2 2 3 5 2 ----- 5 ----- ----- ----- ----- 2
4 Skutans/Kosite : Latvia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 ----- ----- ----- ----- ----- 1
7 Kozyro/Baranenkova : Belorus 4 4 3 6 5 4 6 4 6 ----- ----- 1 5 ----- ----- 5
27 Dūša/Junkure : Latvia 5 5 6 3 6 6 4 6 5 ----- ----- 1 2 5 ----- 6
45 Mehine/Fessai : Estonia 6 3 5 2 3 5 2 2 3 ----- 3 6 ----- ----- ----- 3

V

Num Names A B C D E F G H I 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 Place
1 Kukainis/Kemlere : Latvia 4 1 4 5 4 4 5 4 5 1 1 1 6 ----- ----- 4
2 Rogovenko/Triscuka : Latvia 2 3 2 2 2 2 3 3 2 ----- 6 ----- ----- ----- ----- 2
4 Skutans/Kosite : Latvia 1 2 1 1 1 1 1 1 1 8 ----- ----- ----- ----- ----- 1
7 Kozyro/Baranenkova : Belorus 3 5 3 6 5 6 6 6 6 ----- ----- 2 2 4 9 6
27 Dūša/Junkure : Latvia 5 6 6 4 6 5 4 5 4 ----- ----- ----- 3 6 ----- 5
45 Mehine/Fessai : Estonia 6 4 5 3 3 3 2 2 3 ----- 2 6 ----- ----- ----- 3

F

Num Names A B C D E F G H I 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 Place
1 Kukainis/Kemlere : Latvia 3 1 4 5 5 3 5 3 5 1 1 4 5 ----- ----- 4
2 Rogovenko/Triscuka : Latvia 2 4 2 4 2 2 3 2 2 ----- 6 ----- ----- ----- ----- 2
4 Skutans/Kosite : Latvia 1 2 1 1 1 1 1 1 1 8 ----- ----- ----- ----- ----- 1
7 Kozyro/Baranenkova : Belorus 4 5 3 6 6 5 6 6 6 ----- ----- 1 2 4 9 6
27 Dūša/Junkure : Latvia 5 6 5 3 4 6 4 5 4 ----- ----- 1 4 7 ----- 5
45 Mehine/Fessai : Estonia 6 3 6 2 3 4 2 4 3 ----- 2 5 ----- ----- ----- 3

Q

Num Names A B C D E F G H I 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 Place
1 Kukainis/Kemlere : Latvia 3 2 4 4 6 3 5 2 5 ----- 2 4 6 ----- ----- 4
2 Rogovenko/Triscuka : Latvia 2 5 2 5 2 2 3 4 2 ----- 5 ----- ----- ----- ----- 2
4 Skutans/Kosite : Latvia 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 ----- ----- ----- ----- ----- 1
7 Kozyro/Baranenkova : Belorus 4 4 3 6 5 4 6 5 6 ----- ----- 1 4 6/25 ----- 6
27 Dūša/Junkure : Latvia 5 6 5 2 4 6 4 6 4 ----- 1 1 4 6/24 ----- 5
45 Mehine/Fessai : Estonia 6 3 6 3 3 5 2 3 3 ----- 1 6 ----- ----- ----- 3

Num Names W T V F Q Sum Place Class Points
1 Kukainis/Kemlere : Latvia 4 4 4 4 4 20 4 3
2 Rogovenko/Triscuka : Latvia 2 2 2 2 2 10 2 2
4 Skutans/Kosite : Latvia 1 1 1 1 1 5 1 1
7 Kozyro/Baranenkova : Belorus 6 5 6 6 6 29 6 2
27 Dūša/Junkure : Latvia 5 6 5 5 5 26 5 4
45 Mehine/Fessai : Estonia 3 3 3 3 3 15 3 1

Judge Country
1 Karel Bank Czech republic
2 Klaus Woodstrup Sweden
3 Jorma Paivio Finland
4 Jozef Törökgyörgy Hungary
5 Andis Polis Latvia
6 Mihail Pavlinov Belorussia
7 Aivar Ots Estonia
8 Virginius Visockas Lithunia
9 Vilmārs Ivuškāns Latvia